x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Sıkça Sorulan Sorular

TAV Passport ile ilgili aklına gelen tüm soruların yanıtlarına kolayca ulaşabilirsin.

TAV Passport; 2010 yılından bu yana TAV İşletme Hizmetleri tarafından sürdürülen, seyahat deneyimini mükemmelleştiren ve şehir hayatında üyelerine özel imkanlar sunan uçtan uca hizmet anlayışı ile geliştirilmiş bir üyelik programıdır. TAV Passport ile yurt içi ve yurt dışında 400’e yakın lounge’a erişim, havalimanı VIP transferi, güvenlik noktalarından hızlı geçiş, seçili AVM’lerde otopark ve vale, havalimanlarında VIP asistanlık hizmetlerinden ve size özel hazırlanmış kampanyalardan faydalanabilirsiniz. 

Ayrıcalıklarla dolu TAV Passport dünyasına  TAV Passport Classic üyelik seçeneğiyle dahil olabilirsiniz !

TAV Passport’un ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın ve avantajlardan yararlanmaya başlayın. 

Ayrıcalıklarla dolu TAV Passport dünyasının bir üyesi olmak için 0850 222 25 75 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da TAV Passport mobil uygulaması üzerinden üyeliğinizi hemen oluşturabilirsiniz. 

Hayır, TAV Passport üyesi olmak için Türkiye'de ikamet etmek zorunlu değildir.

Nakit, kredi kartı ve banka havalesi ödeme seçenekleriyle 1 yıllık üyelik ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Evet, anlaşmalı banka kartlarına 6 ve 9 taksit imkanı sunulmaktadır.

TAV Passport üyeliğinin geçerlilik süresi 1 yıldır.

Hizmetlerden yararlanabilmeniz için mutlaka kullanım öncesinde sadece 10 saniyenizi ayırarak fotoğrafını çektirebilir ya da vesikalık resminizi customer@tavpassport.com adresimize iletebilirsiniz. Hizmet esnasında TAV Passport Kart mutlaka ibraz edilmelidir. Kart kullanımı kişiye özel olup, hizmet noktalarında sistemde bulunan fotoğraf ile eşleşme sağlanıp geçiş yapılabilmektedir. TAV Passport sisteminde fotoğrafınız mevcut değil ise kimlik ibrazı zorunludur.

TAV Passport üyelik hakları kişiye özeldir. Bir başkası tarafından kullanılamaz.

Başvuru formunda vermiş olduğunuz tüm bilgilerin gizliliği şirketimiz tarafından korunmakta ve izniniz olmadan 3. Şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.

Gönderilen kart üyelere özel olduğundan kayıp veya çalıntı durumda, 0850 222 25 75 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak bildirilmesi gereklidir. Bildirim doğrultusunda yeni kart üye olurken belirtilen adrese teslim edilecektir.

Evet, üyelerimiz yurtdışı anlaşmalı lounge noktalarında ise yalnızca 1 misafiri ile kullanım yapabilmektedir. Yurtdışı anlaşmalı lounge’lardaki çocuk misafir politikası; lounge işletmesinin kuralları gereği belirlenmekte olup TAV Passport’un çocuk misafir girişi için ayrıca bir anlaşması bulunmamaktadır.

Üyelik hakkında genel kuralları ile ilgili detaylı bilgiye, 0850 222 25 75 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak veya Kullanım Koşulları sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

TAV Primeclass tarafından işletilen tüm loungeların içerisinde yer alan monitörlerden uçuş bilgilerinizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

TAV Passport üyeleri, Türkiye ve tüm dünyada 400'e yakın loungedan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirler. Tüm loungeların yer aldığı haritaya websitemizde bulunan “Anlaşmalı Loungelar” sayfasından tek tıkla ulaşabilirsiniz.

TAV Passport Yolcu360 işbirliği ile, Yolcu360’dan yapacağınız araç kiralamalarda %51 indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanya tüm araç modelleri için geçerlidir. TAV Passport üyelerine özel avantajlı fiyatları öğrenmek ve/veya rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için doğrudan 0850 222 25 75 numarası üzerinden TAV Passport Çağrı Merkezine bağlanabilir ya da Yolcu360 web sitesi www.yolcu360.com ve Yolcu360 uygulamasından online rezervasyon oluşturabilirsiniz.

%51 indirim, liste fiyatları üzerinden uygulanmaktadır.

Hizmet alacağınız tarihten itibaren en az 12 saat öncesinde www.tavpassport.com web sitemiz üzerinden transfer formunu doldurarak veya 0850 222 25 75 no’lu Çağrı Merkezimizi arayıp rezervasyon yaptırarak ve hizmet bedelini kredi kartı ile hizmet öncesinde ödeyerek transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

TAV Passport üyeleri, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Milas-Bodrum ve Antalya Havalimanları'nda yer alan Starbucks mağazalarında %20, Big Chefs'te %10, Subway'de %10 ve Simit Sarayı'nda %30 indirim fırsatından kolayca yararlanabilirler. 

Havalimanında yer alan lezzet noktalarından indirimli bir şekilde alışveriş gerçekleştirmek için TAV Passport kartınızı veya TAV Passport mobil uygulama üzerinden oluşturacağınız QR kodu restoran görevlisine göstermeniz yeterli olacaktır. 

Detaylı bilgi için 0850 222 25 75 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

0850 222 25 75 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da customer@tavpassport.com üzerinden kartınızın çalışmadığını belirtmeniz durumunda, tarafınıza yeni kart gönderimi sağlanacaktır. Ayrıca mobil uygulamamızı indirerek, oluşturacağınız QR kod ile ayrıcalıklardan faydalanmaya devam edebilirsiniz.

TAV Passport üyeliği ile ilgili soru, görüş ve önerileriniz için 0850 222 25 75 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 

TAV Passport Kullanım Koşulları, TAV Passport üyeliği gönderim kitiniz ile birlikte adresinize gönderilecektir. Ek olarak aşağıdaki linkten de ulaşabilirsiniz. 

TAV Passport Kullanım Koşulları için tıklayınız. TAV Passport Üyelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Bir yıl süresince TAV Passport Classic üyelerinin indirimli bir şekilde yararlanabileceği havalimanı otopark ve vale hizmetlerimiz için vale ve otopark özel ödeme noktalarında TAV Passport kartınızı veya TAV Passport mobil uygulama üzerinden oluşturacağınız QR Kodu belirtmeniz yeterli olacaktır. Hizmet içeriği ve hizmet noktaları için detaylı bilgiye websitemizde bulunan “Ücretsiz Havalimanı Otopark & Vale Hizmeti” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon için hizmet saatinden en geç 24 saat, iptal ve değişiklikler için ise en geç 12 saat öncesine kadar reservation@passportedition.com veya 0850 222 25 75 numaralı Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Misafir veya ailelerin de kullanımdan yararlanabilmesi için üye sahibinin, uçuşa katılması gerekmektedir. Üye, uçuşa eşlik etmediği durumlarda aile bireyleri ya da misafirlerinden biri için rezervasyon yaptıramaz. Fazla bagaj bilgisi rezervasyon sırasında belirtilmelidir. Araç içindeyken adres değişikliği yapılamamaktadır.

Havalimanı VIP Asistan Karşılama ve Uğurlama hizmetinden TAV Passport Classic üyeleri indirimli fiyatlar ile faydalanabilir. Refakatçilerin Prime Pack hizmetinden faydalanmaları durumunda bu hizmet, var olan kotadan düşülecektir.

Kota aşımında hizmet bedeli tarafınıza faturalandırılır. Uçuş saatine 24 saat kala bildirilmeyen hizmet değişiklik ve iptalleri, rezervasyon bilgilerinin yanlış veya eksik verilmesi vb. üyelik kurallarından kaynaklanmayan nedenlerden dolayı hizmet verilememesi halinde kullanılamayan hizmet hakkı kotadan düşülür.

Hizmet noktaları ve detay içerik için websitemizde bulunan “Havalimanı VIP Asistan Karşılama ve Uğurlama Hizmeti” sayfamızı inceleyebilirsiniz.