x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

TAV Passport
Mobil Uygulaması

TAV Passport mobil uygulaması ile sana özel fırsatlardan yararlanmak artık çok daha kolay ve hızlı! İster TAV Passport Classic ister TAV Passport Edition üyesi ol, sınırsız ayrıcalıklarla dolu bu dünyaya sen de dahil ol! TAV Passport mobil uygulamasını indirerek rezervasyonlarını hızlıca yapabilir, güncel kampanyaları tek tıkla takip edebilirsin.

Tek Tıkla Üyelik Oluşturma

TAV Passport Classic veya TAV Passport Edition üyeliğini mobil uygulama üzerinden kolaylıkla oluşturabilirsin. Profil bilgilerini eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra TAV Passport’un ayrıcalıklı dünyasına giriş yapmak için “Üyelikler” bölümünden istediğin üyelik programına dahil olabilirsin.

Geçişlerde QR Kod Kolaylığı

Hizmetlerimizden kolay ve hızlı bir şekilde yararlanmak için mobil uygulamadaki QR kod özelliğini kullanabilirsin. Mobil uygulama üzerinden QR kod oluşturarak hızlı geçiş noktalarını kullanabilir, lounge’lara giriş yapabilir, havalimanlarındaki otopark ve vale hizmetlerinden dilediğince faydalanabilirsin.

Hızlı Rezervasyon

Havalimanı transfer hizmetleri için mobil uygulama üzerinden transfer bölgesi, kalkış ve varış noktalarını girerek istediğin tarih ve saat için hızlıca rezervasyon oluşturabilirsin. Böylece seyahatlerinden önce transferini ayarlayarak vakit kaybetmeden havalimanlarına ulaşım sağlayabilirsin.

Güncel Kampanyalara Ulaşım

Alışverişten kültür sanata, otelden restorana kadar TAV Passport üyelerine sunulan farklı alanlardaki en güncel kampanyalardan anında haberdar olabilirsin. Mobil uygulama üzerinden kampanya şartlarını inceleyerek dilediğin kampanya için anında kampanya kodu oluşturabilirsin.

Hizmet Kullanım Takibi

TAV Passport üyeliğin kapsamında havalimanı VIP transferi, havalimanı otopark, vale ve seçili AVM’lerde otopark ve vale, havalimanı VIP Asistanlık gibi hizmetlerden yararlanırken bir yandan da mobil uygulama üzerinden hizmet kullanımlarını takip edebilir, böylelikle sana özel tanımlanan kullanım kredileri hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşabilirsin.

Güncel Duyurular ve Avantajlar

TAV Passport’un ayrıcalıklı dünyasının yeniliklerini öğrenmek, mobil uygulama ile artık çok daha kolay. Mobil uygulamada yer alan “Duyurular” bölümünden sana özel güncel imkanları ve avantajları anında öğrenebilirsin.

Hızlı, kolay ve pratik çözümleri ile ayrıcalığın mobil halini keşfetmek için hemen sende TAV Passport mobil uygulamasını indir.

Kaydır