x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Ücretsiz Havalimanı Otopark Kullanımı ve Vale Hizmeti

TAV Passport üyelerine özel imkanlar, havalimanına girer girmez seni karşılıyor. Özel aracınla havalimanına ulaştığında ücretsiz bir şekilde havalimanı otoparkına aracını bırakabilir veya sana özel vale hizmetinden yararlanabilirsin.

TAV Passport ayrıcalıklarından biri olan havalimanı ücretsiz otopark hizmetinin geçerli olduğu havalimanına vardığında aracını havalimanı otoparkına bırakabilir ve seyahatinin dönüşünde ödeme noktalarına TAV Passport üyeliğini belirterek bu ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanabilirsin.

Aynı şekilde vale hizmetinden yararlanmak için de vale hizmetinin geçerli olduğu havalimanlarındaki vale ödeme noktalarına üyeliğini belirterek seyahatlerinde ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz havalimanı otopark hizmetinden yararlanmak için otopark ödeme noktalarında bulunan görevliye TAV Passport kartını göstermen yeterlidir. Ayrıca TAV Passport üyelerine özel havalimanı otopark hizmeti, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda saat bazlı ücret dikkate alınarak indirimli şekilde uygulanır. Ücretsiz otopark hizmeti geçerli olan diğer tüm havalimanlarında ise 24 saat altı kullanımlar 24 saate tamamlanarak 1 gün şeklinde TAV Passport Classic üyeliğinin kredisinden düşülür. TAV Passport Edition üyeleri ise 1 yıl boyunca sınırsız bir şekilde ücretsiz havalimanı otopark ve vale hizmetinden yararlanabilir.

TAV Passport ücretsiz havalimanı otopark hizmeti; Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve Milas-Bodrum Havalimanları’nda geçerlidir. Ayrıca TAV Passport üyeleri, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 300 metre uzaklıkta bulunan Jetpark otoparklarından indirimli bir şekilde yararlanabilir. Vale hizmetinden ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda faydalanılabilir.

TAV Passport üyeleri, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapacakları yolculuklarda araçlarını havalimanına 300 metre uzaklıkta bulunan Jetpark Otoparkı’na park edebilir. Böylece TAV Passport’a özel Jetpark Otopark’ında geçerli %30 indirim fırsatından yararlanılabilir.