x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Seyahatine Hız Katacak Özel Şoförlerle Havalimanı VIP Transferi

Ayrıcalıklarla dolu TAV Passport dünyasında havalimanına ya da havalimanından yapacağın yolculuklar hem konforlu hem de hızlı. Seyahatlerini mükemmelleştiren TAV Passport sayesinde özel şoförlü araçlarla dilediğin nokta ile havalimanı arasında VIP transfer sağlayabilirsin.

Seyahat planını oluşturduktan sonra havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak için 0 850 222 25 75 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da TAV Passport mobil uygulaması üzerinden rezervasyon oluşturabilirsin.

Havalimanı VIP Transferi Nedir?

VIP transfer, havalimanına gidiş veya havalimanından dönüş yolculukları için tercih edilebilecek kişiye özel bir ulaşım yöntemidir. Havalimanı VIP transferi sayesinde kişi ve bagaj sayısına uygun olacak şekilde araç tercihi yapılarak özel şoförlü araçlarla havalimanı ulaşımını kolayca gerçekleştirebilirsin. Hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak isteyenlerin tercihi olan havalimanı VIP transfer hizmetiyle üst düzey bir seyahat deneyimi TAV Passport ayrıcalıklarıyla seni bekliyor.

TAV Passport ayrıcalıklarından biri olan havalimanı VIP transfer hizmeti ile konforu havalimanına ulaşırken veya havalimanından ayrılırken hissetmen mümkün. TAV Passport üyelerine özel sunulan havalimanı VIP transfer hizmetinden hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinde yararlanabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

TAV Passport üyelerinin, havalimanı VIP transfer hizmetinden yararlanmak için transfer talep edilen saatten en geç 24 saat önce rezervasyon yaptırması gereklidir. Rezervasyonu oluşturduktan sonra sürücü ile iletişim kurup havalimanından alış ya da şehir içindeki buluşma noktasını belirleyebilir ve sana özel şoförlü araç ile transfer sağlayabilirsin.

TAV Passport havalimanı VIP transfer hizmeti; yurt içinde İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Milas-Bodrum, Antalya, Dalaman, Trabzon ,Kayseri ve Nevşehir Havalimanı ulaşımlarında geçerlidir. Ayrıca yurt dışında başta Kıbrıs Ercan Havalimanı olmak üzere birçok anlaşmalı havalimanında da özel şoförlü VIP transfer hizmetinden yararlanabilirsin.

Havalimanı VIP Transfer hizmetinden TAV Passport Classic üyeleri, üyelik boyunca indirimli fiyatlarla kullanım gerçekleştirebilirken, TAV Passport Edition üyeleri 60 defa ücretsiz kullanım hakkına sahiptir.