x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Dünya Çapında 400'e Yakın Lounge'a Ücretsiz Erişim

Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinde uçağınızı beklerken TAV Passport ayrıcalığı ile havalimanında konforlu bir deneyim sizleri bekliyor. TAV Passport üyesi olarak Türkiye ve dünya genelinde 400’e yakın lounge’a ücretsiz giriş yapabilirsiniz. TAV Passport olarak anlaşmalı tüm loungelara "Anlaşmalı Loungelar" sayfasından ulaşabilirsiniz.

TAV Passport ile anlaşmalı loungelardan yararlanmak için TAV Passport kartınızı, uçuş biletinizi ve pasaportunuzu lounge girişindeki görevlilere göstermeniz yeterli. Daha hızlı ve pratik bir yol için de TAV Passport mobil uygulaması yanında. TAV Passport mobil uygulaması üzerinden QR kod oluşturarak loungelara giriş yapabilir, TAV Passport ayrıcalığınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Lounge Nedir?

Havalimanı terminali içerisinde bulunan özel dinlenme alanları, havalimanlarındaki standart bekleme alanlarından ayrılmış ve özel şartlar ile girilebilen yerlerdir. Havalimanı lounge alanları içerisinde ise uçuşunu beklerken konforlu bir deneyim yaşamasını sağlayacak ayrı bekleme salonları, konaklama seçenekleri, ücretsiz internet, açık büfe, çocuk oyun alanları gibi özel imkanlar bulunur. Lounge hizmeti kapsamında sunulan tüm bu imkanlardan belirli bir ücret dahilinde yararlanabilirsiniz.

Havalimanlarında Lounge Hizmetleri Nerede Yer Alır ?

Havalimanında lounge hizmetleri, dış hatlar ve iç hatlar terminallerinde yer almaktadır. Lounge alanları genellikle daha sakin ve sessiz bölgelerde bulunur. Lounge hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, havalimanı danışma biriminden bilgi alabilir veya havalimanı haritasını inceleyerek konumlarını belirleyebilirsiniz.

TAV Passport üyeleri, dünya genelinde 400'e yakın anlaşmalı loungelara ücretsiz giriş yapabiliyorlar!

Sıkça Sorulan Sorular

Lounge hizmeti, her havalimanında farklı konsept ve isimlerde bulunabilir. Farklı isim ve konseptte olsa da lounge alanları, genel olarak yolcunun uzun süre konforlu bir şekilde vakit geçirebileceği bir biçimde tasarlanır. Bu nedenle lounge hizmetleri içinde konforlu bekleme salonu, yeme-içme alanı, çalışma masaları, çocuk oyun odası, kişiye özel odalar gibi pek çok imkan yer alır.

TAV Passport üyeleri, yurt içi ve yurt dışında 400’e yakın lounge’a ücretsiz erişim sağlayabilir. TAV Passport ile yurt içinde Ankara Esenboğa , İzmir Adnan Menderes, Milas-Bodrum, Antalya, Dalaman Havalimanları’nda ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bulunan Kepler Club loungelarından ücretsiz bir şekilde faydalanabilir. TAV Passport ile yurt dışında da lounge hizmetinden başta KKTC’de yer alan, Ercan Havalimanı olmak üzere yurt dışı seyahatlerinde de ücretsiz bir şekilde loungelara kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

TAV Passport üyesi olarak Sabiha Gökçen Havalimanı terminali içinde yer alan havalimanı konaklama hizmeti sağlayıcısı olan Kepler Club’dır. Kepler Club tarafından sunulan hizmetlerden TAV Passport'lular avantajlı bir şekilde faydalanabilir, uçuşunu beklerken keyifli dakikalar geçirebilir.