x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Havalimanlarında VIP Asistan ile Karşılama ve Uğurlama Hizmeti

Havalimanlarındaki işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmenizin yolu, TAV Passport’un ayrıcalıklı dünyasından geçiyor. TAV Passport üyelerine özel VIP asistan ile karşılama ve uğurlama hizmeti sayesinde anlaşmalı havalimanlarında CIP hostes ve porter eşliğinde uçuş işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Uçuşa giderken ve uçuştan döndüğünüzde valizlerinizi taşıyacak porter görevlisi ve havalimanındaki işlemlerinizi halledecek CIP hostesi ile havalimanı içerisinde TAV Passport üyeliği sayesinde ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Havalimanı VIP Asistanlık / Karşılama ve Uğurlama Hizmeti Nedir?

Havalimanı giriş ve çıkışlarında; güvenlik noktalarından geçiş, bagaj teslimi veya bagaj alma gibi pek çok işlem bulunur. Tüm bu işlemleri tek başına gerçekleştirmek ise hem stresli hem de yorucu olabilir. Havalimanındaki işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenin yolu ise karşılama ve uğurlama hizmetinden geçer.

TAV Passport ayrıcalıklarından biri olan VIP asistan ile karşılama ve uğurlama hizmeti sayesinde tamamen size özel CIP hostes ile havalimanı işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Havalimanına vardığınızda CIP hostes sizi terminal girişinde karşılar, havalimanındaki tüm işlemlerinizi asiste ederek uçuş kapısına kadar size eşlik eder. Seyahatlerinizden dönüşte ise yine CIP hostes tarafından karşılanarak pasaport işlemlerinizi ve bagaj alımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

TAV Passport üyeleri; İzmir Adnan Menderes , Ankara Esenboğa ve Milas-Bodrum Havalimanları’nda VIP asistan ile karşılama ve uğurlama hizmetinden yararlanabilir. Ancak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda porter hizmeti bulunmamaktadır.

TAV Passport üyelerine özel VIP asistan ile karşılama ve uğurlama hizmetinden yararlanmak için uçuşunuzdan 48 saat önce rezervasyon yaptırmanız gerekir. Uçuş detaylarınızı reservation@passportedition.com mail adresine ileterek VIP asistan hizmetimiz için rezervasyon oluşturabilirsiniz.