x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Havalimanlarında VIP Asistan ile Karşılama ve Uğurlama Hizmeti

Havalimanlarındaki işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmenin yolu, TAV Passport’un ayrıcalıklı dünyasından geçiyor. TAV Passport üyelerine özel VIP asistan ile karşılama ve uğurlama hizmeti sayesinde anlaşmalı havalimanlarında CIP hostes ve porter eşliğinde uçuş işlemlerini kolayca halledebilirsin.

Uçuşa giderken ve uçuştan döndüğünde valizlerini taşıyacak porter görevlisi ve havalimanındaki işlemlerini halledecek CIP hostesi ile havalimanı içerisinde TAV Passport üyeliği sayesinde ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsin.

Havalimanı VIP Asistanlık / Karşılama ve Uğurlama Hizmeti Nedir?

Havalimanı giriş ve çıkışlarında; güvenlik noktalarından geçiş, bagaj teslimi veya bagaj alma gibi pek çok işlem bulunur. Tüm bu işlemleri tek başına gerçekleştirmek ise hem stresli hem de yorucu olabilir. Havalimanındaki işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenin yolu ise karşılama ve uğurlama hizmetinden geçer.

TAV Passport ayrıcalıklarından biri olan VIP asistan ile karşılama ve uğurlama hizmeti sayesinde tamamen sana özel CIP hostes ile havalimanı işlemlerini kolaylıkla halledebilirsin. Havalimanına vardığında CIP hostes seni terminal girişinde karşılar, havalimanındaki tüm işlemlerini asiste ederek uçuş kapısına kadar sana eşlik eder. Seyahatlerinden dönüşte ise yine CIP hostes tarafından karşılanarak pasaport işlemlerini ve bagaj alımını kolaylıkla gerçekleştirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

TAV Passport üyeleri; İzmir Adnan Menderes , Ankara Esenboğa ve Milas-Bodrum Havalimanları’nda VIP asistan ile karşılama ve uğurlama hizmetinden yararlanabilir. Ancak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda porter hizmeti bulunmamaktadır.

TAV Passport üyelerine özel VIP asistan ile karşılama ve uğurlama hizmetinden yararlanmak için uçuşundan 48 saat önce rezervasyon yaptırman gerekir. Uçuş detaylarını reservation@passportedition.com mail adresine ileterek VIP asistan hizmetimiz için rezervasyon oluşturabilirsin.