x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

AVM ve Restoranlarda Geçerli Vale Hizmeti

Seyahat deneyimini bir üst seviyeye çıkaran TAV Passport üyeliği sayesinde şehirde de hayat kaliteni artıran hizmetlerimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz. TAV Passport üyesi olarak anlaşmalı onlarca AVM ve restoranda ücretsiz vale hizmetinden yararlanarak şehrin tadını çıkarın.

Şehir hayatında da ayrıcalıklı bir deneyim sunan TAV Passport sayesinde anlaşmalı AVM ve restoranlara gittiğinizde TAV Passport kartınızı vale ödeme noktasında göstererek ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden faydalanabilirsiniz.

AVM ve Restoranlarda Geçerli Vale Hizmeti Nedir?

Bir AVM’ye veya restorana gittiğinizde park yeri bulmak için vakit harcamak yerine aracınızı park etmesi için valeye teslim edebilirsiniz. Tabii ki bu hizmet karşılığında belirli bir ücret ödemeniz gerekir. “Peki, ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden yararlanmak mümkün mü?” diye düşünüyorsanız ayrıcalıklarla dolu TAV Passport ile mümkün. 

Sadece seyahatlerinizde değil, şehir hayatında da TAV Passport ayrıcalıkları sizi bekliyor. TAV Passport üyesi olarak anlaşmalı AVM ve restoranlarda ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul'da Astoria AVM, Cevahir AVM, First Avenue Beylikdüzü, Torun Center, ve Zorlu Center'a gittiğinizde ücretsiz bir biçimde TAV Passport ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca, başkent Ankara'da yer alan Atakule AVM'de de TAV Passport ayrıcalığı ile vale hizmetimizden faydalanmaya devam edebilir, şehrin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

TAV Passport üyelerine özel anlaşmalı AVM ve restoranlarda ücretsiz vale hizmeti, İstanbul ve Ankara’daki belirli noktalarda geçerlidir. İstanbul’da Astoria AVM, Cevahir AVM,Torun Center ve Zorlu Center’a gittiğinizde ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ankara’da ise Atakule AVM'de TAV Passport ayrıcalığı ile vale hizmetinden faydalanabilirsiniz.

TAV Passport üyeleri, anlaşmalı AVM ve restoranlarda TAV Passport kartlarını vale ödeme noktalarına göstererek veya mobil uygulama üzerinden oluşturdukları QR kodu göstererek ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden faydalanabilirler. Her kullanım, TAV Passport üyeliğine tanımlanmış olan krediden düşülür.

TAV Passport Classic üyeleri, 1 sene boyunca 12 kez anlaşmalı AVM ve restoranlarda ücretsiz vale hizmeti kullanma hakkına sahiptir. AVM ve restoran vale hizmeti, gün bazlı olarak değerlendirilerek hizmet kullanımında TAV Passport kredisinden 24 saat olarak düşülür. 24 saat altındaki kullanımlar ise 24 saate yuvarlanarak hesaplanır.