x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

AVM ve Restoranlarda Geçerli Vale Hizmeti

Seyahat deneyimini bir üst seviyeye çıkaran TAV Passport üyeliği sayesinde şehirde de hayat kaliteni artıran hizmetlerimizden faydalanmaya devam edebilirsin. TAV Passport üyesi olarak anlaşmalı onlarca AVM ve restoranda ücretsiz vale hizmetinden yararlanarak şehrin tadını çıkar.

Şehir hayatında da ayrıcalıklı bir deneyim sunan TAV Passport sayesinde anlaşmalı AVM ve restoranlara gittiğinde TAV Passport kartını vale ödeme noktasında göstererek ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden faydalanabilirsin.

AVM ve Restoranlarda Geçerli Vale Hizmeti Nedir?

Bir AVM’ye veya restorana gittiğinde park yeri bulmak için vakit harcamak yerine aracını park etmesi için valeye teslim edebilirsin. Tabii ki bu hizmet karşılığında belirli bir ücret ödemen gerekir. “Peki, ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden yararlanmak mümkün mü?” diye düşünüyorsan ayrıcalıklarla dolu TAV Passport ile mümkün. 

Sadece seyahatlerinde değil, şehir hayatında da TAV Passport ayrıcalıkları seni bekliyor. TAV Passport üyesi olarak anlaşmalı AVM ve restoranlarda ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden yararlanabilirsin.

İstanbul'da Akasya AVM, Akbatı AVM, Astoria AVM, Cevahir AVM, Papermoon Restoran, Torun Center, Vadistanbul AVM ve Zorlu Center'a gittiğinde ücretsiz bir biçimde faydalanabilirsin. Ayrıca, başkent Ankara'da yer alan Atakule AVM ve Kuzu Effect AVM'de de TAV Passport ayrıcalığı ile vale hizmetimizden faydalanmaya devam edebilir, şehrin tadını çıkarmaya devam edebilirsin. 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

TAV Passport üyelerine özel anlaşmalı AVM ve restoranlarda ücretsiz vale hizmeti, İstanbul ve Ankara’daki belirli noktalarda geçerlidir. İstanbul’da Akasya AVM, Akbatı AVM, Astoria AVM, Cevahir AVM, Papermoon Restoran, Torun Center, Vadistanbul AVM ve Zorlu Center’a gittiğinde ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden yararlanabilirsin. Ankara’da ise Atakule AVM ve Kuzu Effect AVM’de TAV Passport ayrıcalığı ile vale hizmetinden faydalanabilirsin.

TAV Passport üyeleri, anlaşmalı AVM ve restoranlarda TAV Passport kartını vale ödeme noktalarına göstererek veya mobil uygulama üzerinden oluşturacağın QR kodu göstererek ücretsiz bir şekilde vale hizmetinden faydalanabilirsin. Her kullanım, TAV Passport üyeliğine tanımlanan krediden düşülür.

TAV Passport Classic üyeleri, 1 sene boyunca 12 kez anlaşmalı AVM ve restoranlarda ücretsiz vale hizmeti kullanma hakkına sahiptir. Aynı şekilde TAV Passport Edition üyeleri bu hizmetimizden sınırsız bir şekilde faydalanabilir. AVM ve restoran vale hizmeti, gün bazlı olarak değerlendirilerek hizmet kullanımında TAV Passport kredisinden 24 saat olarak düşülür. 24 saat altındaki kullanımlar ise 24 saate yuvarlanarak hesaplanır.