x

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Araç Kiralamada Özel İndirimler

TAV Passport üyelerini sadece havalimanlarında değil, şehir hayatında da ayrıcalıklı bir deneyim bekliyor. TAV Passport üyesi olarak şehir hayatında konforlu bir yolculuk deneyimi için Yolcu360’tan %11 indirim fırsatı ile araç kiralayabilirsiniz.

TAV Passport ayrıcalığı ile Yolcu360’tan hem yurt içi hem de yurt dışında kiralayacağınız tüm araç modellerinde üyelerimize özel uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İstediğiniz aracı indirimli bir şekilde kiralamak için yapmanız gereken ise çok basit. TAV Passport kartınızın üzerinde yer alan üyelik numaranızı Yolcu360 web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden TAV Passport kampanya sayfasına girerek indirimli fiyatlarla araç kiralama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Araç kiralamada özel indirim fırsatların yanı sıra TAV Passport ile şoförlü araç kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Havalimanı ulaşımlarında seyahatinize hız ve konfor katmak için şoförlü araç kiralama hizmeti olan havalimanı VIP transfer ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama hakkında daha detaylı bilgi için “Havalimanı VIP Transferi” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TAV Passport ile Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Ayrıcalıklarla dolu TAV Passport dünyası, Yolcu360 ortak anlaşmasıyla beraber hem havalimanlarında hem de şehir hayatında, üyelerine üst düzey bir deneyim yaşatıyor. Bu deneyimlerden biri de şehir hayatında ulaşımına konfor ve hız katacak TAV Passport’un araç kiralama hizmeti.

TAV Passport ile indirimli bir şekilde şoförlü veya şoförsüz araç kiralamanız mümkün. Yolcu360 ve TAV Passport iş birliği sayesinde %11 indirim fırsatı ile araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca havalimanı ulaşımlarında şoförlü araç kiralama yaparak dilediğiniz nokta ile havalimanı arasında VIP transfer sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Havalimanına gidiş ve havalimanından dönüş için araç kiralama yaparak konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. TAV Passport ile ister yolcu360’tan kendinizin kullanabileceği araçları indirimli bir şekilde kiralayabilir, ister özel şoförlerle VIP transfer kiralama yapabilirsiniz.

TAV Passport üyelerine özel, Yolcu360 üzerinden uygun fiyatlarla araç kiralama fırsatı hem yurt içi hem yurt dışında geçerlidir. Ancak aylık veya uzun dönem araç kiralamalarında indirimden faydalanılamaz.

TAV Passport’un şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanmak için araç talep edilen saatten en geç 24 saat önce rezervasyon yaptırmanız gerekir. Özel şoförlü araç kiralama yapmak için 0 850 222 25 75 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da TAV Passport mobil uygulaması üzerinden rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.